تبلیغات
 TmxPLUS - کم کردن لگ در بازی---warcraftIII-Frozen

روشی هست که به که به وسیله ی اون میتونید لگ (lag) رو در حین بازی در گرنا یا هر بازی آنلاین دیگه کم کنید . مشکل با برداشتن محدودیت half-open حل می شود (half-open limit).

Half-Open limit fix
دانلود و آموزش در ادامه ی مطلب

حالا این half-open چی هست ؟
سیستم عامل های ویندوز محدودیت ۱۰ کانکشن رو دارند. یعنی چی ؟
یعنی اینکه بعد از ایجاد ۱۰ کانکشن جدید بقیه ی درخواست ها برای ایجاد کانکشن جدید در صف قرار می گیره و مجبور به توقف می شه تا کانکشن قبلی بسته بشه.(مایکروسافت این محدودیت را برای کم کردن سرعت پخش شدن ویروس ها و کم کردن حمله ی هکر ها گذاشته است ).
پس شما هنگامی که یک سایت رو باز می کنید فقط ۱۰ تا عکس رو می تونید با هم لود کنید یا اینکه اگر تورنت دانلود می کنید می تونید فقط تعداد سید ها را تا ۱۰ بیارید.
توی دوتا هم همین طوره …. وقتی شما با ۹ بازیکن دیگه بازی می کنید این وسط هر چیزی مثل update یا دانلود می تونه باعث لگ (lag) در بازی بشه.
حالا شما می تونید برای راحتی خودتون این مقدار رو ۲۵۶ بگذارید که برای بازی کردن پیشنهاد می شه.
نرم افزار مورد نظر که حجمش خیلی کمه رو از سایت اصلی اش دانلود کنید و خیلی راحت در قسمت new limit عدد مورد نظر خودتون رو بگذارید و روی add to tcpip.sys کلیک کنید و بعدش کامپیوتر رو reset کنید همین .
در ضمن این نرم افزار برای ویندوز ۷ ها لازم نیست. چون من که نصبش کردم نوشت : لازم به اجرای این برنامه نیست. half-open در ۷ لیمیتش بینهایته دست مایکروسافت درد نکنه که ما رو راحت کرد.!!
اینم آدرس دانلود نرم افزار مورد نظر